درباره ما / درباره ما

 باسلام خدمت شما بازدیدکننده محترم سایت بامک

شاید نیاز باشد که بدانید:

سایت  www.Bamack.ir   به عنوان یک سایت اطلاع رسانی و نمایشگاهی برای تبلیغات مرتبط با صنعت ساختمان و تمامی مشاغل دیگر از جمله فروشگاه های مراکزخدمتی و مشاغل شخصی و... می باشد.

هدف این مجموعه اطلاع رسانی قیمت ها و فعالیت ها ی مرتبط با صنعت ساختمان و غیر صنعت ساختمان می باشد که جز با همکاری و کمک شما فعالان محترم در این زمینه میسر نخواهد شد .

مشاغل مختلف  می توانند در وب سایت ما ثبت نام کرده و محصولات و خدمات خود را در قالب آگهی نیازمندی های روز معرفی نمایند .

در وب سایت ما گروه های مختلفی از مشاغل پیش بینی شده اند که کاربران می توانند براساس حرفه ای که در آن فعالیت دارند آگهی های مناسب و مرتبط با حوزه شغلی خود را در سایت معرفی نمایند .

دید ما یک دید کامل و متفاوت به صنف های شغلی می باشد و افراد مختلف در شهر های مختلف می توانند آگهی های خود را در زمینههای گوناگون در وب سایت ثبت نام نمایند.

سایت بامک یک سایت با مسئولیت محدود می باشد که به دنبال مشاوره و خدمات حرفه ای برای فعالان در دسته های شغلی متفاوت است و این امر را با مدیریت اطلاعات جامع و کاهش اتکای خود به کاغذ ، از طریق اجرای اسناد الکترونیکی و نمایشگاه های آنلاین انجام می دهد و به دنبال بهره گیری از منابع در زمینه های تخصصی مشاغل برای تمام شهروندان ایرانی است که هدف آن معرفی تمام اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه های گوناگون است و هیچگونه مسئولیتی در زمینه فروش کالا ندارد و دنبال ارائه خدمات درست به مشتریان با رعایت اصول مشتری مداری می باشد.      

  با تشکر  

مدیریت سایتتبلیغات

تبیلغات

سایر سایت های ما